Meist

Hea Platzi külastaja! 

Modernses Rotermanni keskuses asuv restoran Platz on õdus paik linna südames, kuhu saab põigata nii kiirele lõunale kui mõnusale mitmekäigulisele õhtusöögile.
Professionaalne teenindus, euroopaliku valikuga menüü ning mitmekülgne veinikaart lubavad leida igal külalisel oma lemmiku. Platzi hubane interjöör kutsub siia jälle ja jälle tagasi. Platz oma soodsa asukohaga linna tuiksoontel sobib ideaalselt kas ärikohtumiseks keset kiiret tööpäeva või siis aja mahavõtmiseks mõnusaks rahulikuks mitmekäiguliseks naudinguterohkeks õhtusöögiks.

Kõik on Platzis!

Igaüks leiab endale sobiva toidu  

Platzi menüüd koostades oleme arvestanud inimeste erinevate soovidega. Platzi toite võib valida  a la carte ehk valikmenüüst, kus on arvestatud  näiteks taimetoitlaste või gluteeni- või laktoositalumatus all kannatavate inimeste vajadustega.  Esmaspäevast reedeni serveeritavad lõunapakkumised on saanud väga populaarseks – tegemist on taskukohase ja kiirelt serveeritava maitsva lõunatoiduga. Lõunamenüü vahetub iga päev ja seda saad alati Platzi kodulehe esilehel ja meie FB lehel jälgida.
Kindlasti jälgib Platzi menüü ka aastaaegade vaheldumist ja pakub hooajalisi toite.
Platz restoranis on võimalik tellida mitmeid toite ka mitme peale.
Platz sobib nii kiiret ärilõunat soovijatele kui ka neile, kes tulevad Platzi nautima mitmekäigulist söömaaega.

Pererestoran
Platz on lastesõbralik koht. Ootame endale külla peresid nii suuremate kui väiksemate lastega. Meil on olemas lastenurk ning ka mähkimislaud. Väikestele külalistele pakume lastemenüüd.
Rikkalik veinikaart

Platz on uhke oma professionaalse veinikaardi üle. Teadmiseks nautlejatele, üle 20 veini saab tellida klaasiga. Platzis on ka veine mis on saadaval ainult meie juures. Veinivalik on soliidne, mitmekesine ja samas ka rahakotisõbralik. Restoran Platzi joogikaart on valitud “Eesti Maitsed täna” poolt viimastel aastatel Eesti 5 parima joogipakkuja hulka.

Korralda oma üritus Platz restoranis

Platz`is on võimalik korraldada erinevaid üritusi kuni 120-le inimesele. Lisaks on suvel avatud 100 kohaline väliterrass.
Platzi esimene saal mahutab 40 inimest, tagumisse saali saame istekohtadega mahutada kuni 70 inimest. Võimalik on paigutada lauad ka buffet-na. Suvel on võimalik kasutada suurt, mitmetasandilist terrassi, mis sobib ka kontserdipaigaks. Platzi eeliseks peokohana on soodne asukoht kesklinnas, hea ligipääsetavus autoga, parkimiskohtade olemasolu lähiümbruses ning ka hea mahutavusega ruumid, kus suuremaid pidusid korraldada. Professionaalne teenindus ja tasemel meeskond niikuinii.

Argo Ots, peakokk
tel: 6645086 e-post: info@platz.ee

Meie sõbrad ja partnerid